یادگیری ریاضی

اگر ریاضی را با کاربردها و زیبایی‌هایش بیاموزیم، از آن لذت می‌بریم. پیشنهاد می‌کنم مطلب ریاضی یه هنره را بخوانید تا بهتر با منظورم آشنا شوید. من در تلاشم تا دروس ریاضی را مفهومی، سریع، جذاب و کاربردی تدریس کنم. من علاوه بر این‌که مطالب و مفاهیم ریاضی را تدریس می‌کنم، به شما یاد می‌دهم چگونه ریاضی را فرا بگیرید.

کاربرد ریاضی

 

آموزش‌ ریاضی متوسطه اول

در اینجا ویدیوهای تدریس کامل کتب درسی ریاضی هفتم، هشتم و نهم به صورت رایگان موجود است. که در سطح مقدماتی و پیشرفته می‌باشند. در این ویدیو ها فعالیت‌ها، کار در کلاس‌ها و تمرین‌های مهم کتاب درسی حل شده و  تمرین‌ها و نکات تکمیلی نیز گفته می‌شوند. سوال‌ها و نکات امتحانی را بیان می‌کنم. 

آموزش هنر حل مسئله ریاضی

دسته‌ی دیگر از منابع موجود در وبسایت، آموزش “هنرحل مسئله ریاضی” است که برای پرورش تفکر نقاد دانش‌آموزان می‌باشد و باعث می‌شود یاد بگیرید چگونه خلاقانه و منطقی بیندیشید. من برای این بخش از منابع مختلفی استفاده می‌کنم که یکی از آن‌ها سوالات منتخب کتاب ریاضی تکمیلی تیزهوشان است. در این آموزش‌ها سوال‌های جذاب و باحال ریاضی رو حل میکینم. با کاربردها و جذابیت‌های ریاضی آشنا می‌شویم. بازی و ریاضی‌های متنوعی را معرفی و اجرا می‌کنیم.